Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Maryniów - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

449 900 zł112 m² 3 434,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Serdecznie zapraszam do prezentacji domu, który mieści się w Maryniowie gmina Milejów. Powierzchnia całkowita to około 130 metrów kwadratowych, parterowy, podpiwniczony, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 900 m² 14,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne dwie działki każda o powierzchni 6929m2 zlokalizowane w miejscowości Maryniów, gm. Milejów. Oferowane nieruchomości znajdują się w pierwszej i drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

499 000 zł1 145 m² 419,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji w Świdniku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł24,60 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz przytulnego mieszkania do własnej aranżacji? Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ulicy Kopernika 20. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 721 m² 348,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł781 m² 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w samym centrum Świdnika. Nieruchomość ma powierzchnię 871m I jest płasko ukształtowana. Działka położona jest przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 729 600 zł15 540 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod hale produkcyjne/magazynowe w mpzp oznaczone symbolem u/p o powierzchni około 15 540m2 (1 ha 54 ar.) Wymiary działki: około 40m X 390m. Przeznaczenie terenu 1u/p: 1) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnik(Maryniów + 22 km)

605 000 zł71,20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Są mieszkania, które się ogląda. i są takie, w których od razu czujesz, że można zostać na dłużej. To jedno zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Dwupoziomowe, z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna(Maryniów + 12 km)

249 000 zł46,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46,5m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Staszica 5.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł5 700 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dominów gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m . Działka wg. Mpzp o oznaczeniu mr (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i rp.

Szczegóły ogłoszenia

198 900 zł3 000 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3000 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowogród gm. Łęczna zaledwie 15 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij